LNS Rehabilitācijas centrs

Darbību uzsāk Dienas centrs „Rītausma

Pašā pirmajā septembra – nedzirdīgo mēneša dienā sāka darboties LNS SIA „LNS Rehabilitācijas centrs” Dienas centrs „Rītausma” Rīgā, Kandavas ielā 27.
Tas ir it kā turpinājums dienas centram, kas pastāvēja Elvīras ielā 19 LNS projekta „Nepalikt vieniem klusumā” ietvaros. Jaunā Dienas centra „Rītausma” remonts tika veikts par LNS Rehabilitācijas centra līdzekļiem, bet Rīgas Dome finansēs tā darbību.
Klienti pirmajā dienā bija ieradušies kuplā skaitā, acīmredzami noilgojušies pēc pašiem savas vietiņas, sava centra, kur sanākt kopā uz nodarbībām. Arī jaunā centra klienti pašlaik pārsvarā ir seniori, topošās un esošās māmiņas ar maziem bērniem. Bet uz centru var nākt visi cilvēki ar dzirdes traucējumiem.
Nodarbības būs visdažādākās, īsi sakot – tādas pašas, kādas notika projekta laikā, un tiks ietvertas arī nodarbības jauniešiem. To pašu var teikt par pakalpojumiem. Atbalstu saņems arī jaunās un topošās māmiņas, un ikviens, kurš jūtas vientuļš savās mājās, var ierasties Dienas centrā un atrast sev vēlamo nodarbošanos. Centru vada Diāna Zālamane – Leite. Tas ir atvērts darba dienās no plkst. 9 – 17.
Teksts: Zigmārs Ungurs
Video: Juris Grundulis, Zigmārs Ungurs

Lasītākās ziņas

Augšā