Zīmju valodas tulku nodaļa

Surdotulka pakalpojumus sniedz zīmju valodas tulki un surdotulki visā Latvijā pēc klienta pieprasījuma

Pakalpojuma mērķis ir veicināt klienta iekļaušanos sabiedrībā

Baltic Pictures

Zīmju valodas tulku nodaļa nodrošina surdotulka pakalpojumus visā Latvijā saskarsmes nodrošināšanai ar fiziskām un juridiskām personām un profesionālās pamatizglītības, profesionālās vidējās izglītības un augstākās izglītības iestādēs.

Pakalpojuma mērķis ir veicināt klienta iekļaušanos sabiedrībā, pieejamību vajadzīgajai informācijai un pakalpojumiem, nodrošinot surdotulka pakalpojumus saziņai ar citām fiziskām un juridiskām personām atbilstoši klienta uztveres un komunikācijas spējai.

Surdotulka pakalpojumus sniedz zīmju valodas tulki un surdotulki visā Latvijā pēc klienta pieprasījuma.

Zīmju valodas tulku nodaļa – adrese un darba laiks

• Rīga

Adrese: Elvīras ielā 19 K-3, Rīgā, LV – 1083
2. tramvajs līdz pieturai Elvīras iela 4. tramvajs līdz pieturai Dzirciema iela 9. un 25.trolejbuss līdz pieturai Kuldīgas iela 4., 4z., 21., 38. un 46. autobuss līdz pieturai Kuldīgas iela Tuvākā vilciena pietura: stacija “Zasulauks”
Telefons darba laikā: +371 67471588, SMS / teksta: +371 26554471

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ĀRKĀRTAS GADĪJUMOS

(ātrā palīdzība, ugunsgrēks, policija)

No plkst. 17.00 līdz 8.00, +371 26184246 SMS un WhatsApp

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ E- pasts: [email protected] Darba laiks:

Pr

Ot

Tr

Ce

Pk

8:30 – 17:00

Se

Sv

SLĒGTS

 

>>> Skatīt tulkus <<<

Lasītākās ziņas

Augšā